ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

ХІХ сесія VІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 28 лютого 2019 року                                                                            999-VІІ

 

 

Про дострокове припинення

повноважень депутата обласної

ради VІІ скликання Щербаня С.В.

 

Розглянувши заяву депутата Харківської обласної ради Щербаня Сергія Володимировича про складання ним депутатських повноважень, відповідно до пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», пункту 10 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.         Достроково припинити повноваження депутата Харківської обласної ради VІІ скликання Щербаня Сергія Володимировича, обраного депутатом обласної ради за виборчим списком від політичної партії «Об’єднання Самопоміч».

 

2.         Рішення направити до Харківської обласної виборчої комісії для вирішення питання про заміщення депутата відповідно до Закону України «Про місцеві вибори».

 

3.         Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради (Колмик О.В.).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                           С. ЧЕРНОВ